• info@saynatowels.com
  • 42290582-4 (031) 98+

خرید حوله ساینا

امروزه حوله یکی از مهم ترین کالاها برای زندگی افراد بوده است. اکثر افراد نمیدانند وقتی که برای خرید حوله به فروشگاه مراجعه می کنند، باید چه اصولی را مدنظر بگیرند و با توجه به چه مواردی حوله مناسب خود را انتخاب کنند. در این قسمت نکاتی برای خرید حوله ها و چگونگی مراقبت از حوله ها را بیان می کنیم.

یکی از انواع حوله هایی که افراد به عنوان حوله حمام خود انتخاب می کنند، حوله پالتویی یا تن پوش است. این حوله ها آب بدن را به صورت کامل جذب می کند و همین امر باعث می شود کمتر سرما بخورید. یکی از نکاتی که برای خرید حوله های تن پوش باید به آن توجه کنید این است که از پارچه های لیز در حوله استفاده نشده باشد و جنس پشت و روی حوله یکسان باشد. این حوله ها باید ضخیم باشند و پرز ندهند. جنس حوله های لباسی مختلف است.

 

انواع جنس حوله های پالتویی

  • بامبو: حوله های با جنس بامبو دارای خاصیت جذب بالا هستند و بسیار نرم هستند. این حوله ها خواص ضدباکتریایی و میکروبی دارند و ضدآلرژی هستند.
  • پنبه: برای خرید حوله های لباسی که از جنس پنبه هستند، بهتر است بدانید که این حوله ها به راحتی شسته می شوند و جذب آب در آن ها بسیار بالاست به طوری که 25 برابر وزنشان مایعات را جذب می کنند. این حوله ها برای استفاده در فصل گرم مانند تابستان مناسب اند و بسیار سبک هستند.
  • الیاف پلی استر و پنبه: حوله های از جنس پنبه و الیاف پلی استر نیز بسیار سبک و لطیف هستند و ضخامت مناسبی دارند. به همین دلیل است که به راحتی خشک می شوند و جذب آب در آن ها بسیار بالاست.
  • میکروفیبر: میکروفیبر ماده ای است که از ابریشم ظریف تر است اما قدرت جذب آب بالایی دارد. این حوله ها وزن سبک و دوام بالایی دارند. کسانی که پوست های حساسی دارند، باید از حوله های میکروفیبر استفاده کنند. این حوله ها نسبت به سایر انواع حوله، زیباتر هستند و قیمت بیشتری دارند.
  • پشم: حوله های پشمی دونوع دارند. اگر از جنس پشم مصنوعی باشند، توانایی جذب آب و مقاومت بالایی دارند. اگر از جنس پشم ارگانیک باشند، به دلیل استفاده از پشم گوسفند در تهیه این حوله ها، بسیار نرم هستند اما قدرت جذب آب در این حوله ها کم است. انعطاف پذیری بالای حوله های پشمی بسیار زبانزد است. این حوله ها برای فصل سرد مانند زمستان مناسب هستند.

 

به چه نکاتی برای خرید حوله باید توجه کرد؟

برای خرید حوله های تن پوش باید اندازه ای که می خواهید استفاده کنید، درنظر بگیرید. اندازه حوله های تن پوش به صورت تما قد، تا زانو و بالای زانو است. بنابراین هنگام خرید حوله به این نکته توجه کنید.

اگر قصد خرید حوله برای هتل را دارید، باید نیازهای مشتریان خود را درنظر بگیرید. انواع حوله های هتلی برای خرید حوله عبارت است از:

حوله های زیرپایی، حوله های تن پوش، حوله های دستی و حوله های حمامی بزرگ

یکی از نکاتی که هنگام خرید حوله باید مدنظر قرار دهید، قیمت حوله است. البته طبیعی است که حوله های باکیفیت قیمت بیشتری داشته باشند. برای حل این مشکل و خرید حوله ارزان می توانید منتظر شوید تا قیمت حوله ها تخفیف بخورد یا کمی بیشتر صبر کنید تا بتوانید حوله ای مناسب و باکیفیت تهیه کنید زیرا زمان طولانی تری می توانید استفاده کنید و حس خوبی هنگام استفاده از آن خواهید داشت.