• info@saynatowels.com
 • 42290582-4 (031) 98+

سرویس حوله تن پوش

افرادی که به دنبال خرید سرویس حوله تن پوش هستند به خصوص عروس و دامادها، به جای اینکه به سایز حوله تن پوش توجه کنند تنها به جنس، طرح و رنگ این حوله ها دقت می کنند و گاهی اوقات دنبال ست کردن رنگ این حوله ها با رنگ کاشی های حمام خود هستند. سایز مناسب برای حوله پالتویی یکی از مهم ترین اصول برای خرید آن هاست. این حوله ها به دلیل اینکه پوشیده می شود، باید با درشت و ریز بودن بدن فرد و همچنین قد او هماهنگ باشد. اما گاهی اوقات شما می خواهید این حوله را به کسی هدیه دهید یا حتی امکان این کار وجود ندارد که در مغازه بپوشید و امتحان کنید؛ بنابراین راهکار انتخاب سایز مناسب برای حوله پالتویی چیست؟

امروزه با پیشرفت صنعت در زمینه طراحی و دوخت لباس و پوشاک، اکثر کالاهای دوخته شده مانند حوله های تن پوش اندازه و سایز استانداردی دارند. با توجه به متفاوت بودن جثه افراد مختلف، در قسمت با دوروش می توانید سایز مناسب برای حوله های تن پوش را تشخیص دهید.

 1. اندازه سرشانه برای تشخیص سایز حوله لباسی
 2. اندازه قد برای تشخیص سایز حوله لباسی

سرویس حوله تن پوش - حوله ساینا

 

در روش اول در صورتی که اندازه سرشانه:

 • کوچک: حوله پالتویی سایز اسمال (small)
 • متوسط: حوله پالتویی سایز مدیوم (medium)
 • بزرگ: حوله پالتویی سایز لارج (large)
 • بسیار بزرگ: حوله پالتویی سایز ایکس لارج یا دوایکس لارج (xxlarge or x large)

 

در روش دوم، نکات بیشتری برای خرید این حوله ها وجود دارد. اگر شما جزو افرادی هستید که بعد از حمام به هیچ عنوان نباید در معرض هوای خنک قرار گیرید، قد مناسب برای حوله پالتویی شما باید تا مچ پا باشد. در غیراینصورت شما می توانید حوله ای را انتخاب کنید که تا روی زانو یا ساق پای شما باشد.

در حالت اول، شما باید قد خود را از سرشانه تا مچ پا اندازه بگیرید و حوله خود را با توجه به آن بخرید. در حالت دوم، پس از گرفتن اندازه سرشانه تا مچ پا، اگر می خواهید حوله تا روی ساق پای شما باشد، حدود 20 تا 30 سانتی متر و اگر می خواهید تا روی زانوی شما باشد، حدود 40 تا 50 سانتی متر از قد کم کنید و حوله ای با این اندازه انتخاب کنید.

پس از به دست آوردن عدد مناسب، سایز حوله پالتویی خود را با توجه به اندازه های زیر انتخاب کنید:

 • برای قد حوله های پالتویی با اندازه 115 سانتی متر از سرشانه تا پایین: سایز مدیوم (medium)
 • برای قد حوله های پالتویی با اندازه 125 سانتی متر از سرشانه تا پایین: سایز مدیوم (large)
 • برای قد حوله های پالتویی با اندازه 135 سانتی متر از سرشانه تا پایین: سایز مدیوم (x large)
 • برای قد حوله های پالتویی با اندازه 145 سانتی متر از سرشانه تا پایین: سایز مدیوم (xx large)

 

درصورتی که می خواهید برای کودک دلبر خود حوله تن پوشی مناسب تهیه کنید، حوله های تن پوشی با اندازه های 60 تا 110 سانتی متری که مناسب برای نوزادان تا نوجوانان هست، دوخته می شود. بهتر است برای کودکان اندازه قد تا مچ پا گرفته شود و کم نشود زیرا آن ها زودتر سرما میخورند. علاوه بر این آن ها در رشد هستند و قدشان به مرور بلندتر می شود.