درباره شرکت حوله ساینا

معرفی

شرکت نوین بافت آبی زاینده رود با برخورداری از فن آوری های متعددی در زمینه های بافندگی تکمیل و تولید حوله که همگی دارای بالاترین و پیشرفته  ترین تجهیزات هستند توانسته است فرآورده های خود را با بهترین کیفیت و تنوع در طرح و رنگ همپای نمونه های خارجی و حتی برتر از آن عرضه نماید.

این شرکت با نام تجاری آبی و صادراتی (میلانو) تا کنون نوانسته است محصولات خود را مطابق با نظر مصرف کنندگان به بازارهای داخلی و خارجی وارد نماید. که خود نشان از فعالیت مستمر و هدفمند این شرکت در جهت بالابردن کیفیت محصولات بوده است. حوله آبی با توجه به این مطلب دارای رتبه نخست در صادرات حوله پالتویی به کشورهای خاورمیانه (امارت. یمن و ...) می باشد که بخش عمده ای از تولیدات به این کشورها ارسال می گردد.

نیاز بازارهای داخلی و خارجی باعث شد که تولید این شرکت از 80 تن به 220 تن در سال افزایش یابد.

تنوع محصولات این شرکت از نظر رنگ. ابعاد و مدل مسلماٌ هر سلیقه و نیازی را تأمین می کند.

در سالهای اخیر با توجه به کارایی و موثر بودن هدایای تبلیغاتی در قبال هزینه ای مقرون به صرفه تنوع زیادی در انواع کالای تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی به وجود آمده و زمان انحصار کادو یا هدیه تبلیغاتی به تقویم سر رسید و یا خودکار سر آمده است.

حوله تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی جدید است که با توجه به پر مصرف بودن ماندگاری و خاص بودن آن در حال حاضر بسیار مورد اقبال مشتریان قرار گرفته است. حوله تبلیغاتی معمولا در انواع دستی هتلی یا حمامی تهیه میشود. از جمله مزایای حوله تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

به علت بافته شدن مارک آرم یا شعار تبلیغاتی امکان پاک شدن کمرنگ شدن و از بین رفتن تبلیغ مورد نظر روی آن وجود ندارد. مانند مواردی که بعضا روی خودکار. لیوان. تیشرتهای تبلیغاتی و ... دیده میشود که بعد از مدتی عنوان تبلیغاتی در اثر شستشو یا استفاده کمرنگ شده یا کاملاٌ پاک میشود و حتی به صورت ناقص در می آید که حالت ناخوشایندی به کالای تبلیغاتی میدهد.

به علت خاص بودن این کالا و استفاده زیاد افراد از آن تبلیغ روی آن نسبت به دیگر کالاها بیشتر جلب توجه نموده و تأثیر بیشتری روی مخاطب دارد.

نسبت ماندگاری مورد استفاده عموم بودن و اثر بخشی حوله تبلیغاتی به هزینه آن و با مقایسه ای ساده با دیگر محصولات تبلیغاتی مقرون به صرفه بودن این ابزار تبلیغاتی به سادگی آشکار می نماید.

شرکت نوین بافت آبی زاینده رود (حوله ساینا) یکی از بزرگترین تولید کنندگان حوله در ایران می باشد که سالهاست در این عرصه فعالیت می نماید. این شرکت از سال 1386 به درخواست مشتریان عمومی اقدام به تولید حوله تبلیغاتی به صورت خاص و پاره وقت نمود ولی به مرورو با افزایش تعداد متقاضی تولید حوله تبلیغاتی را به صورت عمده با تنوع بسیار زیاد طرح نوع بافت. نخ. ابعاد و رنگ آغاز نمود و در حال حاضر آماده تهیه انواع حوله تبلیغاتی به درخواست مشتریان محترم می باشد.

 • متنوع ترین محصولات برای هر نو سلیقه
 • شروع به کار شرکت

  شرکت نوین بافت در سال 1382 کار خود را اغاز کرد

  2003

  افتتاح دفتر فروش در کشور اردبیل عراق

  شرکت نوین بافت درسال 1392 دفتر فروش خود در کشور اردبیل عراق تاسسیس کرد

  2012

  افتتاح دفتر فروش در کشور افقانستان

  شرکت نوین بافت درسال 1392 دفتر فروش خود در کشور افقانستان تاسسیس کرد

  2014
  برنامه
  شرکت

  افتتاح دفتر فروش در کشور دبی

  شرکت نوین بافت درسال 1392 دفتر فروش خود در کشور دبی تاسسیس کرد

  2010

  افتتاح دفتر فروش در کشور ارمنستان

  شرکت نوین بافت درسال 1392 دفتر فروش خود در کشور ارمنستان تاسسیس کرد

  2013

  افتتاح دفتر فروش در کشور اذربایجان

  شرکت نوین بافت درسال 1392 دفتر فروش خود در کشور اذربایجان تاسسیس کرد

  2015

گواهی نامه ها

Quality Certificate

Quality Certificate

انگلستان
Quality System Registrition Certificate

پروانه استاندارد ایران

پروانه استاندارد ایران

ایران
پروانه کاربرد و علامت استاندارد و تشویقی