در انتخاب حوله تن پوش، باید بدانیم بهترین حوله تن پوش چه حوله ای است. هنگام خرید حوله تن پوش علاوه بر نوع پارچه‌ای که در حوله به کار رفته، باید دقت کنیم که هر دو روی پارچه بکار رفته در حوله تن پوش مشابه باشند. قیمت، اندازه، نوع دوخت و رنگ در انتخاب این نوع حوله ‏ها نیز اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین با شناخت از انواع حوله‌ها و ویژگی‌های آن‏ها ما می‌توانیم متناسب با نیازهای خود بهترین حوله تن پوش را انتخاب کنیم.

حوله تن پوش یکی از انواع حوله‌هاست که استفاده از آن بعد از حمام یا شنا راحت است. به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. صرف نظر از نوع حوله تن پوش، در انتخاب بهترین حوله تن پوش باید به نوع الیاف بکار رفته در آن حوله دقت کنیم. چون نوع الیاف بکار رفته، در میزان ضخامت حوله، قدرت جذب آب بعد حمام و شنا و خشک شدن آن، تأثیر دارند.

حوله تن پوش

بهترین حوله تن پوش

حوله تن پوش یکی از انواع حوله‌هاست که استفاده از آن بعد از حمام یا شنا راحت است. به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. صرف نظر از نوع حوله تن پوش، در انتخاب بهترین حوله تن پوش باید به نوع الیاف به کار رفته در آن حوله دقت کنیم. چون نوع الیاف به کار رفته، در میزان ضخامت حوله، قدرت جذب آب بعد حمام و شنا و خشک شدن آن، تأثیر دارند.

حوله‏ های تن پوش

حوله‏ های تن پوش برای استفاده در حمام، استخر، چشم های آب بسیار راحت تر از سایر انواع حوله‏ ها هستند. این نوع حوله ‏ها به دلیل طراحی و بسته بندی زیبا گزینه مناسبی برای هدیه دادن در مراسم جشن عروسی، جهیزیه، جشن تولد و روز مادر هستند.

مدل حوله تن پوشمدل‏ حوله‏ تن پوش

مدل‏ های حوله تن پوش با توجه به الیاف به کار رفته در آن، دارای انواع مختلفی هستند و شامل الیاف پنبه، پلی استر، ترکیب الیاف پنبه و پلی استر، الیاف بامبو، الیاف پشم و الیاف میکرو فیبر. مدل حوله‏ های تن پوش بر اساس قد به سه دسته تقسیم می‏ شوند:

1. حوله تن پوش تمام قد که برای فصل سرما و مناطق سردسیر مناسب است.

2. حوله تن پوش تا زانو اندازه برای فصول گرم سال، استخر و چشمه‌های آب گرم مناسب است.

3. حوله تن پوش بالای زانو (سارافون) برای افرادی که مدت زمان زیادی در حمام نیستند و نیاز به خشک کردن سریع دارند، مناسب است.

انواع حوله تن پوشانواع حوله‏ تن پوش

حوله‏ های تن پوش با نام‌های مختلف شناخته شده است مثل حوله‌های لباسی، حوله‌های پالتویی، حوله‌های پانچو، حوله‌های روبدوشامبر و حوله‌های تن پوش.‌ حوله‌های تن پوش در انواع مختلف در بازار موجود هستند. از جمله انواع حوله‌های تن پوش می‌توان به حوله استخری و حوله حمامی اشاره کرد.

حوله تن پوش استخری

حوله‏ تن پوش استخری مشابه حوله ‏های تن پوش حمامی است؛ اما به دلیل آنکه این حوله‏ ها برای استخر استفاده می ‏شوند، وزن کمتری و ابعاد کوچک‌تری دارند تا حمل و نقل آن راحت‌تر باشد.

حوله حمامی تن پوشحوله حمامی تن پوش

حوله حمامی تن‌پوش بعد از حمام استفاده می‌شوند. این حوله‌ها علاوه بر ظاهر شیک، قدرت جذب بالایی دارند. استفاده از حوله حمامی تن پوش به دلیل پوشش مناسب، از سرماخوردگی جلوگیری کند. این نوع حوله‏ ها به دلیل آنکه مانند لباس پوشیده می‏ شوند، به‌راحتی فرد می ‏تواند به کارهای شخصی خود در منزل برسد، مثلاً چای بنوشد، به تلفن جواب دهد، موهای خود را سشوار بکشد. علاوه بر این، زمانی که شخصی به‌طور سر زده به مهمانی آمد، با پوشیدن حوله حمامی تن پوش نیازی به پوشیدن لباس نیست و فرد در خشک کردن خود و لباس پوشیدن عجله نمی‏ کند. این نوع حوله ‏ها به دلیل آنکه فقط اندازه شخص صاحب حوصله است، سایر افراد نمی‏ توانند از آن استفاده کنند. حوله‏ های تن پوش حمامی دارای یک بند است که علاوه بر آن که کمک می‏ کند حوله از بدن جدا نشود و باعث می‏ شود خشک شدن سریع‌تر بدن می‏ شوند. کلاه در حوله‏ های حمامی تن پوش کمک می‏ کند موها و سر همزمان با بدن خشک شوند.

ست حوله تن پوشست حوله تن پوش

اگر می‌خواهید علاوه بر حوله تن پوش، لیف، حوله دستی و پاپوش را هم داشته باشید باید ست به دنبال ست تن پوش حوله باشید. این ست شامل: حوله تن پوش، یک جفت پاپوش حوله‏ ای، لیف حمام و حوله دستی ست حوله تن پوش است. این ست حوله‏ ها در اندازه‏های مختلف، طرح‌های متفاوت و رنگ‏ های شاد و زیبا در بازار موجود هستند.

قیمت سرویس حوله

در مجموع، هنگام خرید حوله تن‏پوش‏، برای اینکه تشخیص دهیم بهترین حوله تن پوش چه‏ حوله ای است باید به جنس الیاف، سایز و برند آن توجه کنیم تا بتوانیم بهترین حوله تن پوش را انتخاب کنیم. هنگام خرید سرویس حوله باید با توجه به نیازی و بودجه‌ای که در اختیار داریم، می ‏توانیم حوله با قیمت مناسب را انتخاب کنیم. توصیه می‏ شود در هنگام خرید بهترین حوله تن پوش، ابتدا به الیاف و جنس پارچه بکار رفته با توجه نیاز و ویژگی‏‏ های پوستی خود دقت کنید و از خرید حوله‏ تن پوش با الیاف مصنوعی که قیمت ‏های پایینی هم دارند، خودداری کنید.

عکس حوله تن پوش

بهترین حوله ‏های تن پوش در رنگ‏ های شاد و طرح‏ های زیبا در بازار موجود هستند. در این قسمت انواع حوله تن پوش ساینا را مشاهده می کنید. این حوله ها با بهترین قیمت در فروشگاه ساینا به صورت عمده و جزیی به فروش می رسند.

سرویس بهار

سرویس هلما

سرویس رویال

سرویس رز

سرویس نسیم

سرویس ماهور